Porady Ślubne: Jak sprawić by Wasi goście przeżyli niezapomniany wieczór?

1. Stoły pełne gier i zabaw dla dzieci

 Zdjęcie: Pinterest

Zdjęcie: Pinterest

Zajmijcie czymś swoich małych gości. Rozstawcie stoliki i połóżcie na nich kredki, pisaki, farbki z pędzelkami, cekiny, naklejki i kolorowanki. Zorganizujcie im czas wymyślając kreatywne zadania (jednym z nich może być narysowanie laurki dla rodziców lub młodej pary). Pozwólcie im zająć się sobą. W końcu wszyscy wiemy, że zadowolone dzieci, to i zadowoleni rodzice.

3. Piosenka na życzenie

 Zdjecie: Pinterest

Zdjecie: Pinterest

Ponieważ z waszego wesela goście najlepiej zapamiętają jedzenie i muzykę, dajcie im wybór w co najmniej jednej z tych kwestii. Jeśli do zaproszenia dołączacie również kartkę zwrotną RSVP, na jej odwrocie stwórzcie miejsce, w które można wpisać tytuł i wykonawcę ulubionej piosenki. Dzięki temu będziecie wiedzieli, co wasi goście chcieliby usłyszeć i przy czym bawiliby się najlepiej.

4. Zadbajcie o swoich gości:

Wieczory i noce nawet latem bywają chłodne, od głośnej muzyki może rozboleć głowa, a od długiego tańczenia - nogi, zadbajcie o to, by żadne z tych niedogodności nie przeszkodziły waszym gościom w dobrej zabawie. Kupcie kosze, do których włożycie grube, wełniane koce, tabletki przeciwbólowe i tyle par japonek, ile roztańczonych nóg w obcasach.

5. Rady od rodziny i przyjaciół:

Oddajcie swoim gościom szacunek i pozwólcie im podzielić się własnym doświadczeniem związanym z małżeństwem, współżyciem partnerskim oraz wszystkim tym, co oznacza dla nich miłość oraz oddanie drugiej osobie. Wydrukujcie karty, na których każdy z nich będzie mógł napisać parę poufałych słów, tylko i wyłącznie do waszego wglądu. Mogą okazać się nie tylko bezcenną pamiątką, ale i wartościową radą na przyszłość.

6. Upamiętnijcie zmarłych członków rodziny lub przyjaciół:

 Pinterest

Pinterest

Zostawcie puste miejsce w kościele lub urzędzie cywilnym i postawcie na nim zdjęcie lub kartę z imieniem zmarłego. W ten sposób uhonorujecie zmarłych, którzy nie doczekali waszego ślubu oraz rodzinę, która przeżyła stratę. Unikajcie przesady lub nadgorliwości, w końcu ten dzień powinien być pełen radości.

7. Coctail i Food Truck na Waszym weselu

 Zdjęcie: Pinterest

Zdjęcie: Pinterest

Jeśli macie ochotę wprowadzić trochę niekonwencjonalności w to, co tradycyjne i zadziwić wszystkich gości, dobrym pomysłem jest wynajęcie Food trucka. Oferta jest szeroka, więc będzie z czego wybierać. Obok tych, serwujących burgery, grillowane kanapki, zapiekanki, pizze, tortille i inne potrawy znajdziesz również takie, specjalizujące się w podawaniu lodów (szczególnie polecane na lato), różnego rodzaju, zarówno tradycyjnej, jak i egzotycznej kawy, koktajli, słodyczy oraz masy ciekawych, niekończących się przekąsek.

Poniżej dołączamy krótką listę z naszymi propozycjami:

  • http://www.slodkaprzyczepa.pl/

Wasi goście na pewno nie zapomną tej atrakcji.

7. Księga gości Polaroid

 Zdjęcie: Pinterest

Zdjęcie: Pinterest

Kupcie tani polaroid (polecamy rodzinę Fujifilm Instax!) sporą ilość wkładów, duży album w twardej oprawie i ustawcie to wszystko w dobrze widocznym miejscu. Niech każdy z gości zrobi zdjęcie sobie i swojej rodzinie, wklei je do albumu i podpisze je, jak tylko zechce. Niech każdy ma udział w tworzeniu tej pięknej, bezcennej pamiątki.

Wierzymy, że stosując się do naszych rad, Wasze wesele podbije serca gości swoją oryginalnością, a wasze ślubne wspomnienia będą znacznie barwniejsze. Do następnego!