Klasyczny album fotograficzny ze zdjęciami z wesela

Po fotoksiążce naszą kolejną propozycją na zaprezentowanie Waszych zdjęć ze ślubu jest coś, co zachwyci każdego fana bardziej klasycznego podejścia do fotografii - klasyczny, czarny album z pergaminowymi przekładkami i ręcznie wklejanymi zdjęciami.

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-1

Zacznijmy od okładki. Jest ona gruba i bardzo solidna, daje więc gwarancję że album ochroni Wasze cenne zdjęcia nawet w sytuacji, gdy przypadkowo spadnie, coś się o niego otrze, wyleje lub gdy dozna innego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Kolor oraz fakturę okładki, rodzaj papieru oraz inne kwestie wizualne klient może dobrać sam, korzystając ze specjalnego próbnika.

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-2

Na każdym albumie wykonujemy tłoczenie z Waszymi imionami oraz datą ślubu, co nadaje każdemu albumowi indywidualnego charakteru. W tym przypadku widzimy naszą nazwę - Chlebem i Solą.

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-3

Pergaminowe przekładki sprawiają, że zdjęcia nie są ze sobą kontakcie, co zwiększa ich żywotność. Są też mniej podatne na zakurzenie. Nie wspominając już o tym, jak wielką satysfakcję daje przekładanie tych zakładek :)

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-4

Zdjęcia drukowane są w profesjonalnym labie fotograficznym na najwyższej jakości papierze. My osobiście zazwyczaj skłaniamy się ku matowym papierom Fujifilm, ale dajemy klientowi dowolność jeśli chodzi o wybór papieru.

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-5

Zdjęcia do albumu wklejane są przez nas ręcznie, używając tak zaawansowanych narzędzi jak linijka oraz wprawione oko :). Zdjęcia przyklejamy przy pomocy specjalnych bezkwasowych rożków archiwalnych, dzięki czemu Wasze wspomnienia nie żółkną i nie niszczeją po latach, co dzieje się często po użyciu zwykłego kleju. Dla urozmaicenia całości staramy się, aby układ zmieniał się co kilka stron - używamy zdjęć o różnych wielkościach i formatach.

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-6

Poszczególne strony albumu są bardzo sztywne, dzięki czemu nie ma możliwości, aby zdjęcia w jaki sposób uszkodziły się poprzez wygięcia itp.

chlebem-i-sola-klasyczny-album-fotograficzny-7

Przy tworzeniu naszych albumów podjęliśmy współpracę z firmą KrukBook, której albumy nie są dostępne dla klientów indywidualnych. Zapewnia to, że otrzymana jakość znacząco wykracza poza jakość albumów dostępnych komercyjnie, zachowując przy tym cenę osiągalną dla każdego klienta.

Klasyczny album fotograficzny to druga, obok fotoksiążki opcja dostępna w Ofercie Chlebem i Solą w pakiecie "Zastaw się" lub jako osobna usługa.