Porady Ślubne: 11 rzeczy, o których powinniście pamiętać przed ślubem

Fotografowie ślubni widzieli już wszystko. Jeśli na weselu mogła się zdarzyć jakaś rzecz, fotografowie na pewno już ją widzieli. Żeby przygotować Was na każdą możliwą ewentualność przygotowaliśmy listę 11 rzeczy, o których musie pamiętać przed ślubem.

1.     Nie zapomnijcie spędzić trochę czasu w strojach weselnych! Każda Panna Młoda powinna przetestować wybrany wcześniej make-up, fryzurę, buty, a zwłaszcza tę jedyną, wymarzoną sukienkę. Zagwarantuje to wam uczucie komfortu i pewności siebie podczas najważniejszego w życiu dnia.

fotografia-slubna-chlebem-i-sola-1

2.     Pamiętajcie również, żeby na wszelki wypadek wziąć inną, lżejszą sukienkę oraz parę butów na zmianę. Najważniejsza jest wasza wygoda.

3.     Zapakujcie w torebkę plastry, tabletki przeciwbólowe, tampony, igłę i nici, miętówki, spinki do włosów, szminkę i puder. Kto wie, co może się przydarzyć podczas weselnej zabawy – lepiej się ubezpieczyć.

fotografia-slubna-chlebem-i-sola-4

4.     Przygotujcie się na każdą pogodę. Pamiętajcie, że w dniu waszego ślubu może padać deszcz. Zadbajcie o to, żeby przygotować się na taką ewentualność zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nie pozwólcie, żeby coś takiego popsuło wasz dzień!

5.     Posprzątajcie mieszkanie. Zadbajcie o to, żeby wrócić do czystego, przytulnego miejsca, w którym rozpoczniecie swoje życie jako mąż i żona.

6.     Jeśli po weselu wybieracie się w podróż poślubną, warto wcześniej pomyśleć o bagażu. Stwórzcie wspólnie listę i zbierzcie wszystko z parodniowym wyprzedzeniem. Starajcie się nie robić niczego na ostatnią chwilę.

fotografia-slubna-chlebem-i-sola-2

7.     Planowanie wesela może być i wyczerpujące i stresujące. Znajdzie chwilę na relaks. Wybierzcie się razem na spacer, idźcie na romantyczną kolację albo zorganizujcie wypad ze znajomymi. Pomoże wam to odprężyć się i zregenerować siły.

8.     Dbajcie o siebie! Kładźcie się wcześnie spać, pijcie dużo wody i nie zapominajcie o regularnych i zdrowych posiłkach. Organizacja ślubu jest czasochłonna, ale nie zapominajcie, że najważniejsze jest wasze dobre samopoczucie.

9.     Zaufajcie druhnom i świadkom. Poproście o pomoc i podzielcie się swoimi obowiązkami. Z radością ulżą wam przy organizacji ślubu, pomogą wybierać ozdoby, przekąski i zapamiętają o tym, o czym wy możecie zapomnieć.

10.  Napiszcie krótką mowę z podziękowaniami dla najbliższej rodziny i przyjaciół (i pamiętajcie, żeby zrobić to wcześniej). Ci, którzy pomagali wam przy organizacji ślubu i wesela poczują się docenieni i spędzą resztę wieczoru w dobrym humorze.

fotografia-slubna-chlebem-i-sola-3

11.  I najważniejsze: bawcie się dobrze! Nie zwracajcie uwagi na drobiazgi i myślcie, o wspólnym życiu, które was czeka.

***

Poniższy artykuł to jeden z wielu, którymi planujemy się podzelić z naszymi czytelnikami i przyszłymi klientami. Nie zapomnijcie śledzić naszego profilu na Facebook, gdzie wkrótce pojawi się więcej takiej treści! :) Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą na zdjęcia weselne.