Witamy!

Witajcie na oficjalnym blogu Chlebem i Solą!

"Chlebem i Solą" powstało niedawno, jest jednak zbiorem wszystkich naszych doświadczeń i przeżyć z ostatnich trzech lat pracy jako fotografowie ślubni. W "Chlebem i Solą"zajmujemy się fotografią ślubną, okolicznościową oraz sesjami zdjęciowymi we Wrocławiu i okolicach.

Zaczynaliśmy jak wszyscy, skromnie, robiąc zdjęcia dla rodzin i znajomych, wraz z doświadczeniem przychodziły kolejne zlecenia aż do roku 2015, gdy na jeden sezon przenieśliśmy się do Nowego Jorku. Był to dla nas czas nauki i zabawy, czas, podczas którego nasze umiejętności wzrosły do tego stopnia, że z dumą chcemy dzielić się nimi z wami podczas waszego ślubu.

Naszą pracą staramy się wprowadzić fotografię ślubną i okolicznościową w naszym regionie na nowy poziom, dopasowując się do nowoczesnej pary, która pragnie naturalnego i estetycznego reportażu ślubnego, zachowując jednocześnie szacunek dla Polskiej tradycji. Nasze zdjęcia wyróżnia wyjątkowa estetyka, delikatne i pastelowe kolory oraz naturalność i spontaniczność uchwyconych momentów. Oferujemy album SPÓJNYCH i STYLOWYCH zdjęć, które opowiadają historię Waszego dnia.

Założyliśmy tego bloga, bo zauważyliśmy, że w Polskim Internecie ciężko jest znaleźć sensowne i zwięzłe informacje na temat ślubów i wesel. Dlatego też skupimy się tutaj na przekazaniu informacji, które pomogą przygotować się parom do sesji zdjęciowych i nauczą, jak zachowywać się przy fotografach podczas ślubu i wesela.

Postaramy się przybliżyć Wam kulisy naszej pracy, podzielimy się ciekawostkami i Polskimi najpiękniejszymi tradycjami ślubnymi, a także spróbujemy zainspirować Was najróżniejszymi pomysłami na sesje zdjęciowe, zarówno na takie w plenerze jak i w studio. Pomożemy wam wybrać sukienki i dodatki, pomożemy udekorować stoły i sale, podpowiemy najnowsze trendy i połączymy je z Polskimi tradycjami.

Jeśli natomiast jesteś fotografem ślubnym, lub zastanawiasz się dopiero, czy jest to praca dla Ciebie,  również znajdziesz tutaj coś dla siebie. Będziemy recenzować sprzęt, który używamy do pracy, podzielimy się doświadczeniem i podpowiemy, jak sprawić, żeby Twoja fotografia ślubna sprawiała Ci tyle samo radości, co nam sprawia nasza.

Mamy nadzieję, że z naszą małą pomocą (i ze zdjęciami przez nas wykonanymi), wasz ślub lub sesja zdjęciowa da wam piękne pamiątki, na które będziecie patrzeć latami.

Michał & Ania

chlebem i sola fotografia slubna